Menu

CAMPS

B. 1973 herlev bestræber sig på at afholde CAMPS, som rummer alle typer spillere. Vi ønsker at udvikle spillere hvor de er, uanset niveau.

Vi er dedikeret til kvalitet, og give den bedst mulige oplevelse. 

B. 1973 Herlevs camps henvender sig til spillere som er træningsparate, og klar til mange timers fodbold.

 

 

Klubnyt 18. oktober kl. 17:35
Kampprogram ugerne 42-45
Klubnyt
29. september kl. 18:40 Seniorafslutning 2021
Klubnyt
24. september kl. 20:44 Bolde!!!
Klubnyt
04. september kl. 09:18 Konstitueret bestyrelse i fodboldklubben
Klubnyt
26. august kl. 16:15 Bo Mondrup Fonden
Ugen kommende kampe
Oktober 2021
28.
torsdag
17.15
IF Bytoften
livescore
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
30.
lørdag
10.00
Tuse IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Tusehallen
B. 1973, Herlev
Tusehallen
30.
lørdag
12.20
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 7
Taastrup Idrætshaller
B. 1973, Herlev (2)
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
12.50
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 7
Taastrup Idrætshaller
Greve Fodbold
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
13.10
Lynge-Uggeløse IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 7
Taastrup Idrætshaller
B. 1973, Herlev (2)
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
13.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
B. 1973, Herlev (1)
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
14.20
B. 1973, Herlev (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
14.50
B. 1973, Herlev (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
BK Avarta
Taastrup Idrætshaller
30.
lørdag
15.10
BSF
-
Herrer
U10
U10 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
B. 1973, Herlev (1)
Taastrup Idrætshaller
31.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
FC Rudersdal
Elverroad Kunstgræs
31.
søndag
12.30
Værløse BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 5
Fløng Hallen
B. 1973, Herlev
Fløng Hallen
31.
søndag
12.40
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 5
Fløng Hallen
Glostrup (2)
Fløng Hallen
31.
søndag
13.10
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 5
Fløng Hallen
Værløse BK (2)
Fløng Hallen
31.
søndag
13.30
Glostrup (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 5
Fløng Hallen
B. 1973, Herlev
Fløng Hallen

Erhvervssponsor

Klubsponsor

Erhvervssponsor med trøjesponsorat

Hold trøjesponsor

1. senior trøjesponsor