Menu

U11 (årg. 2007)

U9 maj 2016.

Holdets stab

Træner
profil
Thomas Seiger Behrens
Træner
profil
Jesper ostenfeld Klostergaard
Træner
ingen pic
Kaare Valgreen
Træner
ingen pic
Dennis Blink Molin
Træner
profil
Klaus Lynge
Træner
profil
Jonas Zander
Træner
ingen pic
Søren Madsen
Holdleder
ingen pic
Jesper Grønbech

Spillerliste

ingen img
Adam El-Bouazzaoui
ingen img
Adam Schandorff
profil
Albert Holmgaard
ingen img
Arash Odabaei
ingen img
Asbjørn Høj Jørgensen
ingen img
Benjamin Emil Andersen
ingen img
Bertram Valgreen
profil
Casper Seiger Behrens
ingen img
Daniel Al Ubaidi
profil
Edrin Hadziu
profil
ellyes mignard
ingen img
Emir Beljur
profil
Engelbert Owusu
ingen img
Erdrin Veljii
ingen img
Faizaan Arfan
profil
Gustav Wullschleger
ingen img
Hjalte Lütken
ingen img
Ibrahim Danish Chohan
profil
Jarl Kofod-Svendsen
profil
Johan Dion Sørensen
profil
Johannes Borre Larsen
ingen img
Jonas Olsson
ingen img
Julius Marco
profil
Kasper Bølling Andersen
profil
Kenan Samet Güler
profil
Mads Grønbech
ingen img
Magnus Lynge Haslund
ingen img
Magnus Randbøll
ingen img
Malthe Jensen
profil
Marco Linneberg Bentsen
ingen img
Marcus løser Nielsen
ingen img
Mathias Klostergaard Sommer
ingen img
Nahom Tewelde
profil
Nicholas Alexander Sarvari
profil
Noah Blink Molin
profil
Noah Lindhardt-Hansen
ingen img
Patrick Andersen
ingen img
Simon Hævdholm
ingen img
Tino skou Jensen
ingen img
Tristan Jellesen
ingen img
Valon Mehmetali
ingen img
Victor Zander

StillingU11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 IF Bytoften 8 7 0 1 21
2 Lyngby Boldklub 1921 9 7 0 2 21
3 Orient GI 9 6 0 3 18
4 B. 1973, Herlev 8 5 0 3 15
5 Gladsaxe-Hero BK 8 4 2 2 14
6 BSF 9 4 1 4 13
7 Bagsværd BK 9 3 1 5 10
8 Hareskov IF 9 3 0 6 9
9 Virum-Sorgenfri BK 9 1 1 7 4
10 Farum BK 8 0 1 7 1

StillingU11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BK Vest, Rødovre 8 7 0 1 21
2 Rosenhøj BK (2) 8 6 0 2 18
3 Svogerslev BK 8 6 0 2 18
4 Gadstrup IF 8 5 0 3 15
5 Ishøj IF 8 5 0 3 15
6 Fløng-Hedehusene Fodbold 8 3 0 5 9
7 B. 1973, Herlev 8 2 0 6 6
8 Greve Fodbold 8 1 0 7 3
9 BSF 8 1 0 7 3

KampprogramU11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 3

August 2017

B. 1973, Herlev
8 - 1
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Lyngby Boldklub 1921
September 2017

B. 1973, Herlev
4 - 1
livescore
Hjemme
Elverroad

Virum-Sorgenfri BK

Bagsværd BK
1 - 6
livescore
Ude
Bagsværd Stadion Kunstgræs

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
6 - 5
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Farum BK

Orient GI
9 - 5
livescore
Ude
Islev Skole

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
3 - 6
livescore
Hjemme
Elverroad

Gladsaxe-Hero BK

BSF
5 - 7
livescore
Ude
Ballerup Idrætspark

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
2 - 6
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Hareskov IF

IF Bytoften
28. okt
Kl. 10.00
Ude
Gladsaxe stadion Kunstgræs

B. 1973, Herlev

KampprogramU11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Efterår • Pulje 3

August 2017

Svogerslev BK
8 - 1
Ude
Svogerslev Idrætspark

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
8 - 3
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Greve Fodbold
September 2017

BK Vest, Rødovre
9 - 3
livescore
Ude
Nørrekær

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
3 - 6
livescore
Hjemme
Elverroad

Ishøj IF

Fløng-Hedehusene Fodbold
4 - 1
livescore
Ude
Hedehusene Idrætspark

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
2 - 6
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Rosenhøj BK (2)
Oktober 2017

Gadstrup IF
12 - 3
livescore
Ude
Ramsøhallen

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
6 - 1
livescore
Hjemme
Elverroad

BSF

KampprogramU11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1

August 2017

B. 1973, Herlev
2 - 2
livescore
Hjemme
Elverroad

Ølstykke FC
September 2017

B. 1973, Herlev
2 - 0
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

RB 1906

Næstved I.F.
3 - 3
livescore
Ude
Næstved Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
4 - 4
livescore
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Lyngby Boldklub 1921 (2)

Slagelse B&I
6 - 3
livescore
Ude
Slagelse Stadion Kunst

B. 1973, Herlev

Lyngby Boldklub 1921 (1)
5 - 3
Ude
Lyngby Stadion

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

Køge BK
28. okt
Kl. 10.30
Ude
Køge Stadion

B. 1973, Herlev
November 2017

B. 1973, Herlev
4. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Brøndbyernes IF

B. 1973, Herlev
8. nov
Kl. 17.30
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

LSF

Espergærde IF
11. nov
Kl. 10.30
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
18. nov
Kl. 09.30
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

AB

Herfølge BK
26. nov
Kl. 12.00
Ude
Herfølge Stadion

B. 1973, Herlev

Holdets aktiviteterB1973 U11 (Årgang 2007)

Oktober 2017
25.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
27.
fredag

16:00 - 18:00

Træningskamp
Træningskamp mod u10 a
B73
27.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
28.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
IF Bytoften - B. 1973, Herlev
28.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
Køge BK - B. 1973, Herlev
B73
30.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
November 2017
1.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
3.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
4.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
B. 1973, Herlev - Brøndbyernes IF
B73
4.
lørdag

16:00 - 18:00

Andet
FCN-LBK kamp
5.
søndag

10:00 - 11:30

Træning
Masterclass træning
B73
6.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
8.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
8.
onsdag

17:30 - 18:30

Kamp
B. 1973, Herlev - LSF
10.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
11.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
Espergærde IF - B. 1973, Herlev
B73
13.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
15.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
17.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
18.
lørdag

09:30 - 10:30

Kamp
B. 1973, Herlev - AB
B73
20.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
22.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
24.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
26.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
Herfølge BK - B. 1973, Herlev
B73
27.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
29.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
December 2017
1.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
3.
søndag

10:00 - 11:30

Træning
Masterclass træning
B73
4.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
6.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
8.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
11.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
13.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
15.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
18.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
20.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
22.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
27.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
29.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
Januar 2018
1.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
3.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
5.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
8.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
10.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
12.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
15.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
17.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
19.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
22.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
24.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
26.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
29.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
31.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
Februar 2018
2.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
5.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
7.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
9.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
12.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
14.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
16.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
19.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
21.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
23.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
26.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
28.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
Marts 2018
2.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
5.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
7.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
9.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
12.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
14.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
16.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
19.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
21.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
23.
fredag

16:30 - 17:30

Træning
Vintertræning
26.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
28.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1
April 2018
2.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Vintertræning Bane 1
Bane 1