Menu

U12 (årg. 2005)

U11 maj 2016.

Holdets stab

Træner
profil
Bertram Gylling Rasmussen
Træner
ingen pic
Silas Bosholdt

Spillerliste

ingen img
Abdullahi Halane
ingen img
Adams Nuridin
ingen img
Bertram Jellesen
ingen img
Bertram Nehls
ingen img
Daniel Emanuel Hansen
profil
Edis Lugonic
profil
Emil Rose
profil
Emin Bicen
ingen img
Helgi Alex Thapa
profil
Ivan Sadi
ingen img
Jakub Zdun
profil
Julius Helt Rosenkilde-Hansen
profil
Konstantin Ivanov
profil
Lucas Adamsen
ingen img
Lucas Juhl
profil
Lucas wisti Hansen
ingen img
lukas coskun
profil
Magnus Berg Jacobsen
ingen img
Magnus Persson
ingen img
malthe Frühstück Lüthje
ingen img
Marius Lemut
profil
Mikkel Max Bang Iversen
ingen img
Milan Savovic
ingen img
Mohammed Rafey Rehan
ingen img
Oskar Hansen
ingen img
Rokas Cerniauskas
ingen img
Sara Damm
ingen img
Sebastian Andersson Thuesen
profil
Sebastian Noer
profil
Simon Juhler Plæhn
profil
Simon Truelsen
ingen img
Tue Andersen Jacobsen
profil
Valentino Gogovski
profil
Zacharias Staal

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. 1973, Herlev 1 1 0 0 3
2 BK Friheden 1 1 0 0 3
3 Herstedøster IC 1 1 0 0 3
4 AIK 65 Strøby Fodbold 1 1 0 0 3
5 Himmelev-Veddelev BK 1 1 0 0 3
6 BSF 1 0 0 1 0
7 Jyllinge FC 1 0 0 1 0
8 Brøndbyernes IF 1 0 0 1 0
9 Fløng-Hedehusene Idræt 1 0 0 1 0
10 Vallensbæk IF 1 0 0 1 0

StillingU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Orient GI 1 1 0 0 3
2 Herstedøster IC 1 1 0 0 3
3 IF Bytoften 0 0 0 0 0
4 Rosenhøj BK 0 0 0 0 0
5 B. 1973, Herlev 1 0 0 1 0
6 Herlev IF 1 0 0 1 0

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

B. 1973, Herlev
8 - 1
Hjemme
Elverroad

Vallensbæk IF

Herstedøster IC
27. aug
Kl. 13.30
Ude
Herstedøster Stadion

B. 1973, Herlev
September 2017

Jyllinge FC
2. sep
Kl. 11.00
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
9. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad

AIK 65 Strøby Fodbold

BSF
15. sep
Kl. 18.00
Ude
Ballerup Idrætspark

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
24. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Elverroad

Fløng-Hedehusene Idræt
Oktober 2017

BK Friheden
1. okt
Kl. 10.00
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
8. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Elverroad

Himmelev-Veddelev BK

Brøndbyernes IF
14. okt
Kl. 12.00
Ude
Brøndby Stadion

B. 1973, Herlev

KampprogramU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

B. 1973, Herlev
1 - 2
Hjemme
Elverroad

Herstedøster IC

Rosenhøj BK
22. aug
Kl. 18.00
Ude
Avedøre Stadion

B. 1973, Herlev

Herlev IF
30. aug
Kl. 18.45
Ude
Herlev Stadion

B. 1973, Herlev
September 2017

B. 1973, Herlev
7. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Elverroad

IF Bytoften

Orient GI
16. sep
Kl. 11.00
Ude
Islev Skole

B. 1973, Herlev

Herstedøster IC
18. sep
Kl. 17.45
Ude
Herstedøster Stadion

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
1. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Elverroad

Rosenhøj BK

B. 1973, Herlev
8. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Elverroad

Herlev IF

IF Bytoften
14. okt
Kl. 10.00
Ude
Gladsaxe skole

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
29. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Elverroad

Orient GI

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

September 2017

Vinder af KBK Hillerød - LSF
5. sep
Kl. 18.30
Ude
Ukendt

B. 1973, Herlev (2)

Holdets aktiviteterB1973 U13 (Årgang 2005)

August 2017
22.
tirsdag

18:00 - 19:00

Kamp
Rosenhøj BK - B. 1973, Herlev
Klubben
23.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
27.
søndag

13:30 - 14:30

Kamp
Herstedøster IC - B. 1973, Herlev
klubben
28.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
30.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
30.
onsdag

18:45 - 19:45

Kamp
Herlev IF - B. 1973, Herlev
September 2017
2.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Jyllinge FC - B. 1973, Herlev
klubben
4.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
5.
tirsdag

18:30 - 19:30

Kamp
Vinder af KBK Hillerød - LSF - B. 1973, Herlev (2)
klubben
6.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
7.
torsdag

18:30 - 19:30

Kamp
B. 1973, Herlev - IF Bytoften
9.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
B. 1973, Herlev - AIK 65 Strøby Fodbold
11.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
13.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
15.
fredag

18:00 - 19:00

Kamp
BSF - B. 1973, Herlev
16.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Orient GI - B. 1973, Herlev
18.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
18.
mandag

17:45 - 18:45

Kamp
Herstedøster IC - B. 1973, Herlev
20.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
24.
søndag

13:00 - 14:00

Kamp
B. 1973, Herlev - Fløng-Hedehusene Idræt
25.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
27.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
Oktober 2017
1.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
BK Friheden - B. 1973, Herlev
1.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
B. 1973, Herlev - Rosenhøj BK
2.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
4.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
8.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
B. 1973, Herlev - Herlev IF
8.
søndag

13:00 - 14:00

Kamp
B. 1973, Herlev - Himmelev-Veddelev BK
9.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
bane 3
bane 3
11.
onsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning bane 2
bane 2
14.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
IF Bytoften - B. 1973, Herlev
14.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - B. 1973, Herlev
29.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
B. 1973, Herlev - Orient GI