Menu

U13 (årg. 2004)

 

Holdets stab

Træner
profil
Thomas Gyldal Petersen
Træner
profil
Peter Nielsen
Træner
ingen pic
Jacob Christensen
Træner
profil
Kasper Gransee Jensen
Træner
profil
Thomas Toepfer
Træner
profil
Klaus Lynge
Holdleder
ingen pic
Camilla Toepfer

Spillerliste

profil
Adam Nahi
profil
Alexander Nielsen
ingen img
Anders Møller
ingen img
Daniel Lendager
ingen img
Danny Nguyen
ingen img
David Orlando Beuchert Rix
profil
Dines Felix Nurkan Gretoft
profil
Edrian De Taza
ingen img
Fabian Sakowski
profil
Hamze Noor
ingen img
Jeppe Bayer Christensen
profil
Jeppe Fly-Hansen
ingen img
Jeppe Krog-Andersen
profil
Johannes Gyldal Sandell
ingen img
Jonas Falch Rasmussen
profil
Jonathan Quist
profil
Lucas Burild
profil
lucas christensen
profil
Lukas Kleemann
profil
Marco Wisti Petersen
profil
Mathias Sørensen
profil
Niclas Lynge Haslund
ingen img
Niels Kastbjerg
ingen img
Nikan Borgi
ingen img
Noah Melsted Sørensen
profil
Nor Hasno
profil
Oliver Møller
profil
Oscar Rommedahl Jensen
ingen img
Philip Buch
profil
Philip Topsøe-Jensen
profil
Romeo bertram Munkeboe
profil
Sebastian Bidstrup
ingen img
Sebastian Johansen
profil
Sebastian Korsgaard
profil
Simon Toepfer
ingen img
tai axen
profil
Thor Holmbach Poulsen
ingen img
Tue Andersen Jacobsen
profil
Victor Lensfelt
profil
Yousef El-Bouazzaoui
ingen img
Zawar Ali Shah

StillingU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BSV af 2016 1 1 0 0 3
2 B. 1973, Herlev 1 1 0 0 3
3 FC Holte 1 1 0 0 3
4 Slangerup & Omegn IF 1 1 0 0 3
5 Hillerød Fodbold 1 0 1 0 1
6 Fredensborg BI 1 0 1 0 1
7 Lyngby Boldklub 1921 1 0 0 1 0
8 Ølstykke FC 1 0 0 1 0
9 Jyllinge FC 1 0 0 1 0
10 Farum BK (2) 1 0 0 1 0

StillingU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herlev IF 1 1 0 0 3
2 Taastrup FC 1 1 0 0 3
3 B. 1973, Herlev 0 0 0 0 0
4 Gladsaxe-Hero BK 0 0 0 0 0
5 Glostrup 1 0 0 1 0
6 BK Friheden 1 0 0 1 0

KampprogramU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2

August 2017

Jyllinge FC
0 - 2
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
26. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Fredensborg BI
September 2017

FC Holte
3. sep
Kl. 15.00
Ude
Rudegård Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
8. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Elverroad

Farum BK (2)

Slangerup & Omegn IF
16. sep
Kl. 11.00
Ude
Slangerup Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
23. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Ølstykke FC
Oktober 2017

BSV af 2016
1. okt
Kl. 14.00
Ude
Rundforbi Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
6. okt
Kl. 17.15
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Lyngby Boldklub 1921

Hillerød Fodbold
14. okt
Kl. 10.00
Ude
Hillerød Stadion

B. 1973, Herlev

KampprogramU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 3

August 2017

Gladsaxe-Hero BK
24. aug
Kl. 18.00
Ude
Gladsaxe Stadion

B. 1973, Herlev

Herlev IF
26. aug
Kl. 10.00
Ude
Herlev Stadion

B. 1973, Herlev

Taastrup FC
31. aug
Kl. 18.30
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev
September 2017

B. 1973, Herlev
3. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad

BK Friheden

Glostrup
6. sep
Kl. 17.30
Ude
Østervangsbanerne

B. 1973, Herlev

Gladsaxe-Hero BK
16. sep
Kl. 10.00
Ude
Gladsaxe Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
24. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad

Herlev IF
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
1. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad

Taastrup FC

BK Friheden
6. okt
Kl. 17.15
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
15. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Glostrup

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

B. 1973, Herlev (2)
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Elverroad

Taastrup FC (1)

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

B. 1973, Herlev (3)
22. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Elverroad

Greve Fodbold (2)

Holdets aktiviteterB1973 U14 (Årgang 2004)

August 2017
22.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
22.
tirsdag

18:30 - 19:40

Kamp
B. 1973, Herlev (3) - Greve Fodbold (2)
24.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
24.
torsdag

18:00 - 19:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Gladsaxe-Hero BK
26.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Fredensborg BI
26.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Herlev IF - B. 1973, Herlev
28.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
29.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
29.
tirsdag

18:30 - 19:40

Kamp
B. 1973, Herlev (2) - Taastrup FC (1)
31.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
31.
torsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Taastrup FC - B. 1973, Herlev
September 2017
3.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - BK Friheden
3.
søndag

15:00 - 16:10

Kamp
FC Holte - B. 1973, Herlev
4.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
5.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
6.
onsdag

17:30 - 18:40

Kamp
Glostrup - B. 1973, Herlev
7.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
8.
fredag

17:30 - 18:40

Kamp
B. 1973, Herlev - Farum BK (2)
11.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
12.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
14.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
16.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Gladsaxe-Hero BK - B. 1973, Herlev
16.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Slangerup & Omegn IF - B. 1973, Herlev
18.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
19.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
21.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
23.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Ølstykke FC
24.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Herlev IF
25.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
26.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
28.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
Oktober 2017
1.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Taastrup FC
1.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
BSV af 2016 - B. 1973, Herlev
2.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
3.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
5.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
6.
fredag

17:15 - 18:25

Kamp
B. 1973, Herlev - Lyngby Boldklub 1921
6.
fredag

17:15 - 18:25

Kamp
BK Friheden - B. 1973, Herlev
9.
mandag

18:15 - 20:00

Træning
hold 1 træning
lorten
10.
tirsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1/kunsten
12.
torsdag

16:30 - 18:25

Træning
Årgangstræning
Bane 1 / Kunsten
14.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Hillerød Fodbold - B. 1973, Herlev
15.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
B. 1973, Herlev - Glostrup