Menu

U13 (årg. 2005)

U11 maj 2016.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Silas Bosholdt
Træner
ingen pic
Robert Gogovski
Træner
ingen pic
Demir Lugonic

Spillerliste

ingen img
Abdullahi Halane
ingen img
Adams Nuridin
ingen img
Bertram Jellesen
ingen img
Bertram Nehls
ingen img
Daniel Emanuel Hansen
profil
Edis Lugonic
profil
Emil Rose
profil
Emin Bicen
ingen img
Helgi Alex Thapa
profil
Ivan Sadi
profil
Julius Helt Rosenkilde-Hansen
profil
Kevin Del Pino
profil
Konstantin Ivanov
ingen img
Lucas Juhl
profil
Lucas wisti Hansen
profil
Magnus Berg Jacobsen
ingen img
Magnus Persson
ingen img
malthe Frühstück Lüthje
ingen img
Marius Lemut
ingen img
Milan Savovic
ingen img
Oskar Hansen
ingen img
Rokas Cerniauskas
ingen img
Sara Damm
ingen img
Sebastian Andersson Thuesen
profil
Sebastian Noer
profil
Simon Juhler Plæhn
profil
Simon Truelsen
ingen img
Tue Andersen Jacobsen
profil
Valentino Gogovski
profil
Zacharias Staal

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Jyllinge FC 9 8 0 1 24
2 Herstedøster IC 9 7 0 2 21
3 B. 1973, Herlev 9 6 0 3 18
4 BK Friheden 9 5 0 4 15
5 AIK 65 Strøby Fodbold 9 4 2 3 14
6 Himmelev-Veddelev BK 9 4 0 5 12
7 BSF 9 3 1 5 10
8 Vallensbæk IF 9 3 1 5 10
9 Brøndbyernes IF 9 2 0 7 6
10 Fløng-Hedehusene Idræt 9 1 0 8 3

StillingU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Orient GI 9 8 0 1 24
2 IF Bytoften 9 6 0 3 18
3 Herlev IF 9 4 0 5 12
4 Herstedøster IC 9 4 0 5 12
5 Rosenhøj BK 9 4 0 5 12
6 B. 1973, Herlev 9 1 0 8 3

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

B. 1973, Herlev
8 - 1
Hjemme
Elverroad

Vallensbæk IF

Herstedøster IC
3 - 4
Ude
Herstedøster Stadion

B. 1973, Herlev
September 2017

Jyllinge FC
5 - 2
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
6 - 3
Hjemme
Elverroad

AIK 65 Strøby Fodbold

BSF
2 - 1
livescore
Ude
Ballerup, Kunstgræs

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
UMH
Hjemme
Elverroad

Fløng-Hedehusene Idræt
Oktober 2017

BK Friheden
4 - 1
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
2 - 1
Hjemme
Elverroad

Himmelev-Veddelev BK

Brøndbyernes IF
HHT
Ude
Brøndby Stadion

B. 1973, Herlev

KampprogramU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

B. 1973, Herlev
1 - 2
Hjemme
Elverroad

Herstedøster IC

Rosenhøj BK
9 - 1
Ude
Avedøre Stadion

B. 1973, Herlev

Herlev IF
4 - 2
Ude
Herlev Stadion

B. 1973, Herlev
September 2017

B. 1973, Herlev
3 - 7
Hjemme
Elverroad

IF Bytoften

Orient GI
14 - 0
Ude
Islev Skole

B. 1973, Herlev

Herstedøster IC
7 - 2
Ude
Herstedøster Stadion

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
4 - 5
Hjemme
Elverroad

Rosenhøj BK

B. 1973, Herlev
3 - 4
Hjemme
Elverroad

Herlev IF

IF Bytoften
HMH
Ude
Gladsaxe stadion Kunstgræs

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
29. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Elverroad

Orient GI

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

September 2017

LSF (3)
4 - 2
Ude
Smørum Idrætscenter

B. 1973, Herlev (2)

Holdets aktiviteterB1973 U13 (Årgang 2005)

Oktober 2017
24.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den lille kunst bane 5
25.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
træning
Den store kunst bane 1
29.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
B. 1973, Herlev - Orient GI
Klubben
31.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den lille kunst bane 5
November 2017
1.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1
7.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den lille kunst bane 5
8.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1
14.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den lille kunst bane 5
15.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1
21.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den lille kunst bane 5
22.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1
28.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
træning
Den lille kunst bane 5
29.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1
December 2017
5.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
træning
den lille kunst bane 5
6.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
den store kunst bane 1
12.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
den lille kunst bane 5
13.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
træning
den store kunst bane 1
19.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
den lille kunst bane 5
20.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning
Den store kunst bane 1