Menu

U5 (årg. 2013)

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mads Wejrup
Træner
ingen pic
Henrik Falkeborg
Træner
ingen pic
Henry Sørensen
Træner
ingen pic
Rene Krag Hansen
Teamleder
ingen pic
Stephanie Rindom Krag

spillerliste

ingen img
Alfred Alex Lensfelt
ingen img
Andi Farizi
ingen img
Anton Bondo Rasmussen
ingen img
Anton Wendrich
profil
Arthur Winsløw-Holm
ingen img
Benjamin Skipper Holm
ingen img
Brave Mucondo
ingen img
Carl-Emil Grimm Pedersen
ingen img
Cavian Salehshoorr
ingen img
donat adrian zeneli
ingen img
Eddi Ferati
ingen img
Emil Brix
ingen img
Emil Schouw
ingen img
Emil Wolfgang Falkeborg
ingen img
Felix Langvad Vajse
ingen img
Jayden joshua noah Haagh
ingen img
Jeppe Mathias Wiberg
ingen img
Johannes Frigaard
ingen img
Johannes Mandrup
ingen img
Julian Kvistorf
profil
Karl Bennekov
ingen img
Laura Pilegaard Melin
ingen img
Lauritz Hentzen
ingen img
Magnus Tuxen
ingen img
Marvin Bergmann
ingen img
mickael Owen Ediagbonya
ingen img
Mikkel B. Roth
ingen img
Mikkel Christensen
profil
Oliver Fehér
ingen img
Oscar Højelse Johansen
ingen img
Rasmus Holm Tange Jensen
ingen img
Sean Frost
ingen img
Sebastian Tangemann
ingen img
Valdemar Rasmus Sørensen
profil
Victor Rindom Krag Wejrup
ingen img
William Roy Meibom
ingen img
Yusuf Atici

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mads Wejrup
Træner
ingen pic
Henrik Falkeborg
Træner
ingen pic
Henry Sørensen
Træner
ingen pic
Rene Krag Hansen
Teamleder
ingen pic
Stephanie Rindom Krag

KampKlarB1973 U05 (Årgang 2013)

December 2017
29.
fredag

09:00 - 16:00

Stævne
Indendørsstævne Roskilde
Januar 2018
7.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Stævne I Jægerspris
15.
mandag

17:00 - 18:00

Træning
Indendørstræning for U5
Omklædning i gymnastiksalen på Elverhøjens skole
21.
søndag

09:00 - 16:00

Stævne
Stævne i Sengeløse
22.
mandag

17:00 - 18:00

Træning
Indendørstræning for U5
Omklædning i gymnastiksalen på Elverhøjens skole
29.
mandag

17:00 - 18:00

Træning
Indendørstræning for U5
Omklædning i gymnastiksalen på Elverhøjens skole
Februar 2018
5.
mandag

17:00 - 18:00

Træning
Indendørstræning for U5
Omklædning i gymnastiksalen på Elverhøjens skole
25.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Helsinge
Marts 2018
4.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Tune
10.
lørdag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Jægerspris
18.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Farum
Juni 2018
16.
lørdag

00:00 - 01:00

Stævne
Sommerland Sjælland cup