Menu

U6 (årg. 2012)

Holdets stab

Teamleder
ingen pic
Stephanie Rindom Krag
Cheftræner
ingen pic
Mads Wejrup
Træner
ingen pic
Kasper Tvernø Hartvigsen
Træner
ingen pic
Jimmi Christensen
Holdleder
ingen pic
Merete Pilegaard Melin
Assistenttræner
ingen pic
Danny Holm

Holdets stab

Teamleder
ingen pic
Stephanie Rindom Krag
Cheftræner
ingen pic
Mads Wejrup
Træner
ingen pic
Kasper Tvernø Hartvigsen
Træner
ingen pic
Jimmi Christensen
Holdleder
ingen pic
Merete Pilegaard Melin
Assistenttræner
ingen pic
Danny Holm

KampprogramU6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 7

September 2017

B. 1973, Herlev (1)
Spillet
Hjemme
Elverroad

BSF (2)

Greve Fodbold (4)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (1)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (1)

BSF (2)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (1)

KampprogramU6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 6

September 2017

B. 1973, Herlev (2)
Spillet
Hjemme
Elverroad

Greve Fodbold (5)

BSF (1)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (2)

B. 1973, Herlev (2)
Spillet
Hjemme
Elverroad

Orient GI (2)

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (2)

KampprogramU6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 5

September 2017

B. 1973, Herlev (3)
Spillet
Hjemme
Elverroad

Brøndbyernes IF (4)

Orient GI (3)
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (3)

Høje Tåstrup IF
Spillet
Ude
Elverroad

B. 1973, Herlev (3)

Holdets aktiviteterB1973 U06 (Årgang 2012)

Februar 2018
19.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning på den lille kunst
Omklædningsrum 1
25.
søndag

13:00 - 14:00

Træning
Indendørstræning
Gymnasiehallen
26.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning på den lille kunst
Omklædningsrum 1
Marts 2018
4.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Tune
5.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning på den lille kunst
Omklædningsrum 1
10.
lørdag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Jægerspris
11.
søndag

13:00 - 14:00

Træning
Indendørstræning
Gymnasiehallen
12.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning på den lille kunst
Omklædningsrum 1
18.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Medaljestævne i Farum
19.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning på den lille kunst
Omklædningsrum 1
25.
søndag

13:00 - 14:00

Træning
Indendørstræning
Gymnasiehallen
April 2018
8.
søndag

08:00 - 14:00

Stævne
Udendørs medaljestævne hos Ølstykke FC
Juni 2018
16.
lørdag

00:00 - 01:00

Stævne
Sommerland Sjælland Cup