Menu

U8 (årg. 2009)

U7 maj 2016.

U7 2 maj 2016.

Holdets stab

Træner
profil
Anders Heissel
Træner
profil
Claus Dalby Christensen
Træner
profil
Søren Mortensen
Træner
profil
Iman Kashi
Træner
ingen pic
Lasse Tielbo
Holdleder
profil
Melanie Christensen

Spillerliste

ingen img
Albert Holmgaard Sørensen
profil
Andreas Bugge Møller Hansen
ingen img
Anton Enrique Allen Vetling
ingen img
Asger Linde
ingen img
Ask P. W. Ryder
ingen img
Charlie Friberg
ingen img
Dylan-Recon Ngandeson NGANDE
ingen img
Elias Hornemann
profil
Elliot Håkonsen-Schantz
profil
Emil Bagger Mortensen
ingen img
Emil Oliver Skjaldgård
ingen img
Esben Kjærsgaard
ingen img
Felix Kristiansen
ingen img
Gabriel Kashi
profil
Gustav Rosenkilde Jessen
ingen img
Jakob Heide-Anderson
profil
Jens Christian Heissel Bertelsen
profil
Justin Timbiti Mørkholt
ingen img
Kasper Dahl-Thorsen
profil
Louie Friis Dalby Christensen
profil
Lucas Mejlholm Rasmussen
ingen img
Lukas Hansen
profil
Magnus Juel Pape
ingen img
Malthe Hansen
ingen img
Marius Steen Hollesen
ingen img
Mathias Overgaard Petersen
profil
Matti Strand Ehlers
profil
Max Jørgen Bührmann
ingen img
Michael Kashi
profil
Mikkel Bagger Mortensen
ingen img
Mikkel Hemmingsen Falshøj
profil
Nicklas Langbein
profil
Nikolaj Tvermosegaard
ingen img
Oliver Grønbech
profil
Patrick Larsen Wang
profil
Peter Saxberg
profil
Philip Kylov dahlmann
ingen img
Rasmus Fynbo
profil
Rasmus Monefeldt Petersen
ingen img
Sami Muhiddine
ingen img
Sebastian Bots-Bjerre
profil
Sebastian Dyssell Tielbo
ingen img
Sigurd Bøgelund
ingen img
Suhayb Ahmed
profil
Tobias Hinsch Pedersen
profil
Valmir Mustafi
profil
Vitus Yde Lajer Rasmussen
ingen img
Zander Andersen

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 3 - 10.juni Medaljestævne • Pulje 13

Juni 2017

B. 1973, Herlev (2)
Spillet
Hjemme
NyBolig Park

Hvalsø IF (2)

IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Spillet
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev (2)

Taastrup FC (2)
Spillet
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev (2)

B. 1973, Herlev (2)
Spillet
Hjemme
NyBolig Park

FC Holte (1)

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 2 - 10.juni Medaljestævne • Pulje 11

Juni 2017

BFC Lundegården
Spillet
Ude
Østervangsbanerne

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
Spillet
Hjemme
Østervangsbanerne

Herstedøster IC

Glostrup
Spillet
Ude
Østervangsbanerne

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
Spillet
Hjemme
Østervangsbanerne

Brøndbyernes IF

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 3 - 10.juni Medaljestævne • Pulje 14

Juni 2017

Farum BK
Spillet
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev (1)

B. 1973, Herlev (1)
Spillet
Hjemme
NyBolig Park

Taastrup FC (1)

B. 1973, Herlev (1)
Spillet
Hjemme
NyBolig Park

Hvalsø IF (3)

FC Holte (2)
Spillet
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev (1)

Holdets aktiviteterB1973 U8 (Årgang 2009)

September 2017
10.
søndag

08:00 - 15:00

Stævne
Vores eget stævne i B73 - Microcup
Klubben