Menu

U14 (årg. 2004)

 

Holdets stab

Træner
profil
Thomas Gyldal Petersen
Træner
profil
Peter Nielsen
Træner
ingen pic
Jacob Christensen
Træner
profil
Kasper Gransee Jensen
Træner
profil
Thomas Toepfer
Træner
profil
Klaus Lynge
Holdleder
ingen pic
Camilla Toepfer

Spillerliste

profil
Adam Nahi
profil
Alexander Nielsen
ingen img
Anders Møller
ingen img
Danny Nguyen
ingen img
David Orlando Beuchert Rix
profil
Dines Felix Nurkan Gretoft
profil
Edrian De Taza
ingen img
Emin Unal
ingen img
Fabian Sakowski
ingen img
Frederik Lund
profil
Hamze Noor
ingen img
Jacob Strandqvist
ingen img
Jeppe Bayer Christensen
profil
Jeppe Fly-Hansen
ingen img
Jeppe Krog-Andersen
profil
Johannes Gyldal Sandell
ingen img
Jonas Falch Rasmussen
profil
Lucas Burild
profil
lucas christensen
profil
Lukas Kleemann
profil
Marco Wisti Petersen
profil
Niclas Lynge Haslund
ingen img
Niels Kastbjerg
ingen img
Nikan Borgi
ingen img
Noah Bentsen
ingen img
Noah Melsted Sørensen
profil
Nor Hasno
profil
Oliver Møller
profil
Oscar Rommedahl Jensen
ingen img
Philip Buch
profil
Philip Topsøe-Jensen
profil
Romeo bertram Munkeboe
profil
Sebastian Bidstrup
ingen img
Sebastian Johansen
profil
Sebastian Korsgaard
profil
Simon Toepfer
ingen img
tai axen
profil
Thor Holmbach Poulsen
ingen img
Tue Andersen Jacobsen
profil
Victor Alex Lensfelt
profil
Yousef El-Bouazzaoui
ingen img
Zawar Ali Shah

StillingU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BSV af 2016 9 8 0 1 24
2 B. 1973, Herlev 9 7 0 2 21
3 Slangerup & Omegn IF 9 6 1 2 19
4 FC Holte 9 5 1 3 16
5 Lyngby Boldklub 1921 9 4 1 4 13
6 Jyllinge FC 9 4 1 4 13
7 Fredensborg BI 9 2 2 5 8
8 Ølstykke FC 9 2 1 6 7
9 Farum BK (2) 9 2 0 7 6
10 Hillerød Fodbold 9 1 1 7 4

StillingU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herlev IF 10 8 2 0 26
2 Gladsaxe-Hero BK 10 7 1 2 22
3 Taastrup FC 10 6 1 3 19
4 Gundsø United 10 5 0 5 15
5 Glostrup 10 2 0 8 6
6 B. 1973, Herlev 10 0 0 10 0

KampprogramU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2

August 2017

Jyllinge FC
0 - 2
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
7 - 0
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Fredensborg BI
September 2017

FC Holte
1 - 5
Ude
Rundforbi Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
7 - 2
Hjemme
Elverroad

Farum BK (2)

Slangerup & Omegn IF
3 - 2
Ude
Slangerup Stadion

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
6 - 3
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Ølstykke FC

BSV af 2016
UMH
Ude
Rundforbi Stadion

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
6 - 3
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Lyngby Boldklub 1921

Hillerød Fodbold
0 - 5
Ude
Hillerød Stadion

B. 1973, Herlev

KampprogramU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 3

August 2017

Gladsaxe-Hero BK
5 - 1
Ude
Gladsaxe Stadion

B. 1973, Herlev

Herlev IF
11 - 0
livescore
Ude
Herlev Stadion

B. 1973, Herlev
September 2017

B. 1973, Herlev
4 - 6
Hjemme
Elverroad

Gundsø United

Gladsaxe-Hero BK
6 - 1
Ude
Gladsaxe Stadion

B. 1973, Herlev

Taastrup FC
3 - 2
Ude
NyBolig Park

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
HHT
Hjemme
Elverroad

Herlev IF

Glostrup
3 - 1
Ude
Østervangsbanerne

B. 1973, Herlev
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
0 - 8
Hjemme
Elverroad

Taastrup FC

Gundsø United
UHT
Ude
Margretheskolen G-77

B. 1973, Herlev

B. 1973, Herlev
2 - 5
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Glostrup

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

B. 1973, Herlev (2)
2 - 5
Hjemme
Elverroad

Taastrup FC (1)

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

B. 1973, Herlev (3)
0 - 15
Hjemme
Elverroad

Greve Fodbold (2)

Holdets aktiviteterB1973 U14 (Årgang 2004)

Oktober 2017
25.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
26.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
Lille kunst
30.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
November 2017
1.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
2.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
6.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
8.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
9.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
13.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
15.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
16.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
20.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
22.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
23.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
27.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
29.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
30.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
December 2017
4.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
6.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
7.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
11.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
13.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
14.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
18.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
20.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
21.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
25.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
27.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
28.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
Januar 2018
1.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
3.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
4.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
8.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
10.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
11.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
15.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
17.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
18.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
22.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
24.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
25.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
29.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
31.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
Februar 2018
1.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
5.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
7.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
8.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
12.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
14.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
15.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
19.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
21.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
22.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
26.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
28.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
Marts 2018
1.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
5.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
7.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
8.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
12.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
14.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
15.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst
19.
mandag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
21.
onsdag

18:30 - 20:00

Træning
Årgangstræning
Bane 1
22.
torsdag

17:30 - 19:30

Træning
Kamptrupstræning
lille kunst