Menu

Opsparing af midler til hold eller årgange i B 1973

Forretningsgang vedr opsparing af midler til hold eller årgange i B 1973.

Al opsparing skal ske på en bankkonto oprettet af klubbens kasserer i et af klubben valgt pengeinstitut.
Udbetalinger fra kontoen kan kun ske til en af holdet eller årgangen valgt økonomisk ansvarlig og efter fremsendelse af mail til klubbens kasserer.
Klubben accepterer at den økonomiske ansvarlige på holdet, årgangens vegne kan råde over 2500 til brug for små aktiviteter, personen er ansvarlig over for restgruppen hvad angår regnskabsaflæggelse og dokumentation, klubbens dokumentation er den fremsendte anmodning på mail.
Alle øvrige udgifter som ønskes betalt over kontoen, betales af klubbens kasserer imod fremsendelse af gyldig faktura og anmodning på mail.
Der kan udleveres kontoudtog måtte det ønskes.

Med venlig hilsen
Bo Mondrup de Fries.

Klubnyt 12. januar kl. 18:15
Gaveindsamling til nyt ministadion ved B1973 Herlev
Klubnyt
19. november kl. 19:25 NY MERCHANDISE
Klubnyt
18. november kl. 07:21 Kampprogram uge 47 + 48
Klubnyt
06. november kl. 12:26 Corona retningslinjer d. 6 november
Klubnyt
31. oktober kl. 13:42 Nyt fra Corona udvalget
Ugen kommende kampe
November 2020
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Østerbro IF (2)
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev 3
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (10) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Gilleleje FK 2
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 5
Gryden kunstgræs
B. 1973, Herlev 1
Gryden kunstgræs
28.
lørdag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Snekkersten IF
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
11.30
FA 2000
Kvinder
U16
VinterBOLD 7/8-mands U-16 Piger • Pulje 1
Jens Jessens Vej
B. 1973, Herlev
Jens Jessens Vej
28.
lørdag
11.30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K2A
B. 1973, Herlev 1
Birkerød Stadion
K2A
28.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
B. 1973, Herlev
Virumgård kunstgræsbane
28.
lørdag
13.45
Hvidovre IF
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
B. 1973, Herlev
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
29.
søndag
09.30
B. 1973, Herlev
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Slagslunde-Ganløse IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Brønshøj BK 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 7
Tingbjerg I P
Kunst 1A
B. 1973, Herlev 2
Tingbjerg I P
Kunst 1A
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Vestia
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Elverroad Kunstgræs
FC Holte 2
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
12.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Brøndbyernes IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold (2)
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
B. 1973, Herlev
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
14.15
B. 1973, Herlev
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 4
Elverroad Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Idræt
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
14.20
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Tune Hallen
Nivå-Kokkedal FK
Tune Hallen
29.
søndag
15.10
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Tune Hallen
BK Friheden
Tune Hallen
29.
søndag
15.30
Rosenhøj BK
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Tune Hallen
B. 1973, Herlev
Tune Hallen
;
;

Erhvervssponsor

Klubsponsor

Erhvervssponsor med trøjesponsorat

Hold trøjesponsor

1. senior trøjesponsor